Proč znát cenu svého vozu?

 • Prodáváte auto a nejste si jisti jakou má Váš vůz hodnotu. Zde se dozvíte jak cenu tak čím je Vaše auto zajímavé, co zvyšuje jeho cenu. Čím argumentovat při prodeji, aby si budoucí kupující uvědomil co kupuje. Na druhou stranu Vám řekneme i negativní stránky vašeho vozu a tím se vyvarujete a připravíte lépe na možné otázky výkupčího v autobazaru nebo kupující osoby.
 • Kupujete auto a potřebujete vědět zda je jeho cena ta správná, přesná? Právě v tom Vám pomůže ocenění na těchto stránkách a dodá jistotu, že kupujete auto za správnou cenu. Dozvíte se pozitiva a negativa k danému modelu a tím i jistotu při následně požadované slevě. Dozvíte se, čím vším můžete následně argumentovat a použít u prodejce.
 • Právě jste koupili vůz a tyto stránky jste předem nenavštívili. Nejste si jisti zda jste ho koupili za odpovídající částku? Oceňte si auto a zjistíte jak na tom opravdu jste a jak jste vybrali.
 • Při ocenění vozu dostáváte ucelený závěr o autě jehož parametry jste zadali.
 • Zapomeňte na posudky kdy za Vámi musí někdo jezdit nebo musíte někam auto odvézt a stojí Vás to tisíce. Za 50 Korun dostáváte tyto informace z pohodlí vašeho domova.

 


Nechte si své auto ocenit hned teď...


Jak naše služba ocenění aut funguje?
 1. Vyplňte jednoduchý formulář. Po odeslání formuláře získáte Váš unikátní kód.
 2. Na číslo 9033350 odešlete SMS ve formátu pm ocenauto VAS_KOD.
  Služba funguje pouze pro ČR (v síti O2, T-Mobile a Vodafone). Cena SMS je 50 Kč s DPH. Technicky zajišťuje Airtoy a.s.
  Reklamace plateb na nebo lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platbymobilem.cz
 3. Na zadanou e-mailovou adresu obdržíte individuální ocenění Vašeho vozu.