První nezávislé ocenění auta

Chcete ocenit Váš vůz? My Vám to umožníme...

 1. Diskrétně
 2. Kvalitně
 3. Levně
 4. Rychle

 


 

Diskrétně – žádná telefonní čísla! Žádné volání zpět! Žádné registrace!

Už se Vám stalo, že jste chtěli znát cenu Vašeho auta, a to bez zbytečných registrací či obtěžujících nabídek na odkup Vašeho vozu za tu „nejlepší“ cenu? Také máte pocit, že registrace byla spíše chybou a zdržením, neboť v ten okamžik se Vám začali ozývat různí lidé a začali Vás přesvědčovat o prodej u konkrétního prodejce ojetin, i když jste vozidlo v daný moment třeba ani prodat nechtěli? To se Vám zde nestane! Jedná se o naprosto nezávazné vyplnění oceňovacího formuláře.

Naší prioritou je, aby náš zákazník dostal přehledné a stručné informace o ceně svého vozidla, aby mohl s těmito infomacemi sám dále pracovat při pozdějších dispozicích s vozidlem a nebyl tak odkázán na mnohdy zcela účelové nabídky k odprodeji vozidla.

 

Kvalitně – 15 let na trhu!

Poradenstvím v oblasti automobilového průmyslu se zaměřením na oceňování aut se zabýváme již 15 let. Náš tým odborníků je schopen na základě Vámi dodaných údajů stanovit cenu Vašeho vozidla s naprostou přesností. Ke každému ocenění přistupujeme individuálně. Ocenění nezajišťuje automatický program, nýbrž každá jednotlivá žádost o ocenění je přidělena některému z našich odborníků, který Váš vůz nejen ocení ale vyzdvihne i přednosti vozu, upozorní na rizika či přidá užitečné tipy při jeho nákupu/prodeji.

 

Levně - cena jednoho ocenění pouze 50,- Kč!

Náš tým Vám nabízí kvalitní ocenění Vašeho auta s individuálním přístupem, a to za cenu zlomku znaleckého posudku. Za cenu jedné SMS (50,- Kč vč. DPH) Vám budou poskytnuty veškeré důležité informace o vozidle, které Vám pomohou lépe se orientovat při jeho nákupu/prodeji.

 

Rychle - přidělení a zpracování žádosti během okamžiku!

Náš tým odborníků se zabývá Vaší žádostí o ocenění vozu ihned po jejím doručení. Vyřízení Vaší žádosti nezdržují žádné telefonické hovory, žádosti o osobní prohlídku. Jakmile je ocenění auta některým z našich odborníků připraveno, je okamžitě zasíláno na Vaši e-mailovou adresu.

 

 

Oceňte můj vůz

Upozornění: Ve vlastním zájmu vyplňte formulář pravdivě a snažte se veškeré údaje co nejvíce konkretizovat a řádně popsat (například výbavu). Jen tak dokáží naši odborníci kvalitně ocenit Váš vůz.

* - Takto označené položky jsou povinné.

Zadání poptávky k ocenění

Uveďte zdvihový objem např.: 1,9 nebo 1900

Např. 120000 nebo 5.400

Nevyplňujte, pokud máte standardní pohon jedné nápravy.

Pokud se jedná o dodávku, uveďte vnější rozměry, počet míst, zda se jedná o vůz s odpočtem DPH, případně další atypické údaje.

Na tuto adresu Vám zašleme výsledek ocenění.

Souhlas s obchodními podmínkami

Pokud chcete službu ocenauto.cz využít, musíte souhlasit s všeobecnými obchodními podmínkami služby.

Tento kód zašlete pomocí SMS.

Kontrolní kód

QACMI  UPOZORNĚNÍ: Toto NENÍ kód, který máte odeslat prostřednictvím SMS. Slouží pouze jako ochrana proti nežádoucímu odeslání formuláře.


Jak naše služba ocenění aut funguje?
 1. Vyplňte jednoduchý formulář. Po odeslání formuláře získáte Váš unikátní kód.
 2. Na číslo 9033350 odešlete SMS ve formátu pm ocenauto VAS_KOD.
  Služba funguje pouze pro ČR (v síti O2, T-Mobile a Vodafone). Cena SMS je 50 Kč s DPH. Technicky zajišťuje Airtoy a.s.
  Reklamace plateb na nebo lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platbymobilem.cz
 3. Na zadanou e-mailovou adresu obdržíte individuální ocenění Vašeho vozu.